Logo Pracuj.pl

Kasjer - Sprzedawca

DELIKATESY KUBIKO firmie

3 000–3 400
brutto / mies.
  • Siemianowice Śląskie
    Siemianowice Śląskie, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta
  • Prawidłowa ekspozycja towaru
  • Prowadzenie dokumentów sklepu
  • Dbanie o wizerunek sklepu
  • Przyjmowanie dostaw
  • zapewnieniem wysokich standardów obsługi klienta
  • obsługa kasy fiskalnej
  • dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów
  • utrzymanie czystości w sklepie
  • zamawianie i przyjmowanie dostaw

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Dyspozycyjność
  • Uczciwość
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Mile widziane doświadczenie w handlu
  • zaangażowanie, uczciwość i rzetelność,
  • swoboda w nawiązywaniu kontaktów z klientami,
  • aktywne podejście do sprzedaży i promocji,
  • doświadczenie w handlu (mile widziane, lecz nieobowiązkowe),
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia.

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie
  • System premiowy
  • Miła atmosfera
  • Możliwość awansu
  • Wymiar pracy: pełny etat
  • Typ umowy: umowa o pracę
  • System pracy: zmianowy
  • Płaca: konkurencyjne wynagrodzenie

O nas

Kim jesteśmy?

Delikatesy „Kubik” to Polska firma o ugruntowanej pozycji rynkowej

w segmencie sprzedaży detalicznej w obszarze woj. Śląskiego.

Posiadamy ponad 150 sklepów i galerii alkoholowych „Wielbłąd”,

zatrudniając kilkaset osób na różnych stanowiskach i poziomach.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawczyni / ekspedientka

w sklepie firmowym Delikatesy w Siemianowicach Śląskich

przy Ul. Powstańców 11

ZAPRASZAMY OSOBY SZUKAJĄCE:

stabilności zatrudnienia,

uczciwych i przejrzyste zasady pracy,

motywacyjnego wynagrodzenia (premie sprzedażowe, konkursy, podwyżki stażowe)

miłej atmosfery w pracy kształtowanej przez pracowników,

dla zainteresowanych szkolenia i kursy rozwoju zawodowego,

możliwości awansów (funkcyjnych i finansowych),

indywidualnego podejście do potrzeb pracownika.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na jeden z poniższych sposobów:

przesłanie CV na adres e-mail podany w ogłoszeniu

lub telefonicznie.

Kasjer - Sprzedawca, Siemianowice Śląskie