Kasjer - Sprzedawca - Siemianowice, Władysława Jagiełły 4 SEZON XI-XII (0,5 etatu)

Pepco Poland Spółka z o. o.

Władysława Jagiełły 4

Bytków

Siemianowice Śląskie

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klienta

  • obsługa kasy fiskalnej

  • rozładunek dostaw

  • ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe (handlowe - mile widziane)

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • godziny pracy zgodnie z ustalonym grafikiem

  • możliwość rozwoju i awansu

  • wsparcie przyjaznego zespołu

  • korzystne wynagrodzenie na czas

  • Benefity

  • umowa o pracę

  • premia za sprzedaż

  • rabat pracowniczy do 25%

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie CV

2

Rozmowa kwalifikacyjna

3

Decyzja o zatrudnieniu

4

Wdrożenie pracownika

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą od 1999 roku. Co roku podbijamy kolejne rynki zagraniczne, otwierając nasze sklepy. Obecnie w Polsce mamy ponad 1000 sklepów ! Oferujemy naszym klientom najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach.

Pracownikom zapewniamy stabilność zatrudnienia, a także szeroki zakres szkoleń. 75 % kierownictwa w naszych sklepach pochodzi z awansu wewnętrznego !

Naszym atutem jest niewątpliwe możliwość pracy niemal za rogiem.

Dołącz do naszego zespołu i stań się częścią naszego sukcesu !

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje