Ta oferta pracy jest nieaktualna od 161 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kasjer - Sprzedawca

  • Skierniewice, łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tomaszewski Sp. z o.o.

    Firma Tomaszewski Sp. z o.o., lider w produkcji i dystrybucji roślin doniczkowych, zatrudni osobę na stanowisko sprzedawcy w sklepie firmowym. Szukamy pasjonatów i miłośników roślin, którzy swoją miłością  do roślin, będą potrafili zarazić naszych klientów.

    Miejsce pracy: Skierniewice

    Opis stanowiska:

    • obsługa klientów,
    • dbanie o rośliny.

    Wymagania:

    • wykształcenie co najmniej średnie (mile widziane ogrodnicze),
    • obsługa komputera i kasy fiskalnej,
    • wysoka kultura osobista,
    • komunikatywność i otwartość,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • sumienność i odpowiedzialność.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnie rozwijającej się firmie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania do dnia 01.02.2019 r.