Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer - Sprzedawca

HURTOWNIA ODZIEŻY FORUM Marek Arasimowicz

Aleja Lotników Polskich 28

Świdnik

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedawca, to osoba aktywnie uczestnicząca w obsłudze klienta, będąca zarówno sprzedawcą jak i doradcą klienta, współpracująca z całym zespołem sklepu, dbająca o wygląd i wystrój sklepu.

Nasze wymagania

  • statusu studenta

  • rzetelności i uczciwości

  • optymizmu i komunikatywności

  • zaangażowania w wykonywaną pracę

  • dyspozycyjności w tygodniu, ale także w soboty

To oferujemy

  • elastyczny grafik

  • umowę zlecenie

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole