Kasjer - Sprzedawca

Tiger Warsaw Sp. z o. o.

18,30 brutto / godz.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy,

  • gotowość do pracy fizycznej,

  • dbanie o estetyczny wygląd sklepu,

  • obsługa kasy fiskalnej,

  • dbanie o należytą ekspozycję towarów,

  • realizacja założonych celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • dobra dyspozycyjność,

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • umiejętność współpracy w zespole,

  • wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • optymizm,

  • poczucie humoru.

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Flying Tiger Copenhagen to popularna i szybko rozwijająca się, duńska sieć ponad 950 sklepów designerskich w 30 krajach. Oferujemy oryginalny, stale zmieniający się asortyment produktów własnego projektu i własnej marki w przystępnych, okrągłych cenach. 80% spośród naszych produktów kosztuje poniżej 10 zł.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Dodatkowe informacje

  • miejsce pracy: Szczecin

  • umowa zlecenie, ok. 80 godzin miesięcznie

  • mile widziane uwzględnienie dyspozycyjności w CV

  • praca od zaraz