Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer - Sprzedawca

P.H.U. Gal-Met Eugeniusz Sucharski

4 0005 000 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Marszałka Józefa Piłsudskiego 27

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta detalicznego

  • Obsługa firm

  • Fakturowanie

  • Ofertowanie

  • Dbanie o porządek w sklepie

Nasze wymagania

  • Znajomość branży techniki łączeniowej

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • Chęć nauki

  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziana znajomość programu Subiekt GT

To oferujemy

  • Praca w firmie z wieloletnią tradycją

  • Możliwość rozwoju

  • Terminowa wypłata

  • Możliwość renegocjacji warunków po okresie próbnym

O nas

Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań z zakresu elementów złącznych/ połączeń śrubowych. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji, cieszącą się zaufaniem i renomą specjalisty. Oferujemy rozwiązania dla firm z branż budowlanych, okrętowych, produkcyjnych, jednocześnie pamiętając o tym jak istotny jest klient detaliczny. Lata doświadczeń, wykwalifikowana kadra, pozwalają nam pomagać nawet najbardziej wymagającym ;) Dołącz do nas, stań się specjalistą, zostań na dłużej :)