Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer - Sprzedawca

DOM ŻEGLARSKI MILA sp. z o.o.

3 6504 100 brutto / mies.
  • Wyspa Grodzka 1, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Wyspa Grodzka 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klientów

  • obsługa programu sprzedażowo-magazynowego, dzienne rozliczenie kasy, raporty kasowe

  • przygotowanie i uczestniczenie w inwentaryzacji

  • dbanie o wizualny wygląd stanowiska pracy

  • obsługa zamówień składanych online

  • obsługa techniczna treści e-sklepu

Nasze wymagania

  • motywacja i dokładność, które zapewniają jakość w realizacji powierzonych zadań

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętności komunikacyjne umożliwiające również swobodny kontakt telefoniczny i mailowy

  • brak przeciwskazań do pracy fizycznej i dyspozycyjność w sezonie wakacyjnym

  • dodatkowe atuty to: żeglarskie hobby i znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • zastrzyk wiedzy i nowych umiejętności

  • pracę w jednej z największych edukacyjnych firm żeglarskich w Polsce

  • rabaty na szkolenia prowadzone przez Firmę

  • możliwość awansu na stanowisko kierownicze

  • praca w centrum miasta

O nas

Dom Żeglarski MILA powstał z myślą o tych wszystkich, którzy chcą pływać w rejsy, czarterować i nauczyć się lub poszerzyć wiedzę w zakresie uprawnień na patenty żeglarskie i motorowodne oraz łączności bliskiego zasięgu.

Na rynku szkoleń, czarterów i rejsów morskich oraz usług żeglarskich jesteśmy od 2003 roku. Dzień dzisiejszy to flota nowoczesnych jednostek, dobrana i doświadczona kadra instruktorska, wieloletnie doświadczenie, ale też zaplecze remontowe pozwalające na dokonanie wszelkich koniecznych napraw.