Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer - Sprzedawca

BISSA sp. z o.o.

3 2004 600 brutto / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, Praca 5 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, Praca zmianowa w zakresie 6:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów w sklepie mięsnym

  • doradzanie w kwestii wyboru produktów

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

  • przyjmowanie dostaw

  • dbanie o porządek w sklepie i estetykę miejsca pacy

Nasze wymagania

  • łatwość nawiązywania kontaktu z klientem

  • sprawna obsługa klienta

  • życzliwość, umiejętność pracy w zespole i realizacji powierzonych zadań

To oferujemy

  • wynagrodzenie na pełnym etacie 2500zł netto (3200zł brutto)

  • premię uzależnioną od wyników sprzedaży max.500zł netto

  • premię uznaniową max.400zł netto

  • ekwiwalent za pranie odzieży ok.300zł/rocznie (2 w ratach)

  • dofinansowanie do katy Multisport

  • możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego

  • pracę w profesjonalnym i doświadczonym zespole

  • możliwość awansu w strukturach firmy

  • pracę w jednym ze sklepów w Szczecinie lub w Policach

  • możliwość zatrudnienia na ½ etat

O nas

Cenimy jakość - to hasło przewodnie sklepów mięsnych "Spiżarnia cenimy jakość...". Istotna jest dla nas świeżość sprzedawanych wędlin i mięsa, jakość obsługi klienta, a także atmosfera panująca wśród załogi.

Obecnie posiadamy 5 sklepów w sieci (3 w Szczecinie i 2 w Policach).