Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Angelika Grzduk KAWAŁEK LASU z siedzibą w: ul. Szeligowska 8/45, 01-319 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer - Sprzedawca

Angelika Grzduk KAWAŁEK LASU

18,30 brutto / godz.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna 4 godziny
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za wygląd stoiska sprzedaży w galerii handlowej,

  • dbanie o porządek i aktywną sprzedaż,

  • pielęgnacja roślin i towaru (nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy!)

  • doradztwo produktowe klientom,

  • obsługę kasy fiskalnej i terminala,

  • godne reprezentowanie firmy wobec lokalnej społeczności dzierżawców oraz zarządu galerii.

Nasze wymagania

  • zdolność przyswajania nowej wiedzy,

  • pozytywne podejście do życia i ludzi,

  • takie cechy jak: odpowiedzialność, punktualność, otwartość komunikatywność oraz świetną energię!

  • Status studenta/ucznia

  • Doświadczenie w sprzedaży mile widziane

To oferujemy

  • elastyczny grafik oraz wymiar godzin

  • bardzo atrakcyjne zniżki pracownicze

  • pracę w atmosferze współpracy i wzajemnego wsparci, jesteśmy młodym i kameralnym zespołem,

  • prowizje od sprzedaży niektórych dodatków

  • poszerzysz z nami swoją wiedzę o roślinach!

O nas

Firma KAWAŁEK LASU zajmująca się tworzeniem oraz sprzedażą lasów w słoikach oraz roślin doniczkowych i oryginalnych dodatków do domu poszukuje pracowników na wyspy handlowe:

- Galeria Mokotów

- Promenada

- Sadyba Best Mall

Na stoiska w Promenadzie oraz Sadybie poszukujemy zarówno studentów dziennych jak i zaocznych, do Galerii Mokotów wyłącznie zaocznych.

W treści wiadomości proszę wpisać preferowaną lokalizację.