Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer - Sprzedawca

F.H.U. Janusz Pietrucha

3 2005 000 brutto / mies.
  • Pułkowa 58, Bielany, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, od 6:30 do 18:30 i od 18:30 do 6:30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Pułkowa 58

Bielany

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • fachowa obsługa klienta oraz aktywna sprzedaż zgodnie ze standardami obowiązującymi w LOTOS Paliwa sp. z o.o.;

  • obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • dbanie o czystość i porządek, rozkładanie dostaw towarów;

  • dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa;

  • aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych;

  • pogłębianie wiedzy z zakresu oferowanych produktów i usług

Nasze wymagania

  • umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad;

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym 12-sto godzinnym - praca również na "noce";

  • zaangażowanie w realizowaniu zadań sprzedażowych;

  • uczciwość i lojalność;

  • kultura osobista;

  • życzliwość;

  • pozytywne nastawienie do ludzi;

  • entuzjazm, optymizm

To oferujemy

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;

  • stałą pensję oraz dodatkową premię uzależnioną m.in. od wyników sprzedaży;

  • dodatek za pracę w dniach ustawowo wolnych od pracy;

  • premię regulaminową za frekwencję;

  • pakiet medyczny Lux Med;

  • świadczenie urlopowe;

  • rabat na paliwo;

  • wypłaty zawsze w terminie;

  • elastyczny grafik;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie;

  • pracę w renomowanej firmie;

  • możliwość rozwoju;

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w sektorze obsługi klienta.

O nas

Stacja paliw Lotos