Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer - Sprzedawca

"KERANISS" SP. Z O.O.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta wg standardów firmy,

  • dbałość o estetyczny wygląd i wizerunek salonu,

  • zaangażowanie w akcje promocyjne i marketingowe,

  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

  • obsługa kasy fiskalnej.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie,

  • łatwość nawiązywania kontaktów,

  • rzetelność i uczciwość,

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w handlu detalicznym.

To oferujemy

  • umowę o pracę - w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy,

  • elastyczne godziny pracy,

  • atrakcyjny system wynagradzania,

  • udział w profesjonalnych szkoleniach,

  • pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole

O nas

Keraniss Sp. z o.o. operator salonów duty free na lotniskach

PILNIE

poszukuje osób do pracy w salonie w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Warszawa - Okęcie na stanowisko: Kasjer - Sprzedawca.