Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer - Sprzedawca

Jan Jűngst

3 7004 400 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie dobrych i solidnych relacji z klientami

  • Utrzymaniem wyznaczonego standardu wyglądu sklepu

  • Pracą przy kasie i rozliczaniem powierzonej gotówki

  • Praca zmianowa w godzinach 6:00-13:30 lub 13:00-20:30, Pon-Pt. Dwie soboty w miesiącu 8-17.

Nasze wymagania

  • Kogo poszukujemy?

  • Osób które lubią sprzedawać

  • Osób które lubią budować relacje z klientami

  • Osób które chcą się zaangażować oraz rozwijać w miejscu pracy

  • Osób które szukają stabilnego i długotrwałego miejsca pracy

  • Osób które są komunikatywne i lubią współpracować z zespołem

To oferujemy

  • Atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie

  • Motywujące premie zależne od rentowności

  • Dobrą integrację, szkolenia i możliwość rozwoju

  • Możliwość bliskiej współpracy z właścicielami firmy

O nas

Jesteśmy grupą lokalnych sklepów spożywczy z zdrową żywnością które dynamicznie się rozwijają i poszukujemy nowych osób do zespołu. Nie jesteśmy korporacją, dla nas najważniejsi są ludzie i dobra atmosfera pracy.

Nasze wartości to: Lokalność, Zdrowie, Odpowiedzialność

Lokalizacje: ŻOLIBORZ, MOKOTÓW, OCHOTA, POWIŚLE, SASKA KĘPA

Zgłoszenia prosimy wysyłać na poprzez przycisk aplikowania. Wybranych kandydatów zaprosimy na krótka prezentację aby przedstawić szczegółowo naszą ofertę i sklep.