Logo Pracuj.pl

Kasjer - Sprzedawca

JAW-MAG MAGDALENA JAWOROWSKAO firmie

3 800–4 100
brutto / mies.
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek -piątek) , co druga sobota
  • Godziny pracy:
    praca zmianowa 6:00 - 14:00 i 13:00 - 20:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

JAW-MAG MAGDALENA JAWOROWSKA

Terespolska 4

Praga-Południe

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta
  • obsługa kasy fiskalnej
  • wykładanie towaru
  • dbanie o czystość na stanowisku
  • szykowanie zamówień

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • pozytywne nastawienie i dobra energia

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • praca w dobrych warunkach, w miłej atmosferze w małym sklepie

O nas

Zatrudnimy na stałe miłą i uczciwą osobę na stanowisko sprzedawcy do sklepu "Delikatesy Mięsne", zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Terespolska 4. W sklepie dominują wędliny i mięso, naturalne produkty, głównie sery i twarogi, garmażerka, pieczywo, ciasta. Sklep czynny poniedziałek-piątek 7.00 - 19.00, sobota 8.00 -14.00. Preferowany kontakt telefoniczny pod nr 695 508 787

Kasjer - Sprzedawca, Terespolska 4, Praga-Południe, Warszawa