Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer - Sprzedawca

"PELCOWIZNA" WIESŁAW GILER sp.j.

  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Łojewska 11

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klienta,

  • wykładanie i ekspozycja towarów,

  • obsługa kasy fiskalnej i wspomaganie pracy innych działów,

  • dbanie o czystość w sklepie.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy,

  • kultura osobista,

  • rzetelność i uczciwość.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie podstawowe oraz premia uznaniowa uzależniona od zaangażowania pracownika,

  • wynagrodzenie zawsze na czas,

  • karty przedpłacone na święta o wysokiej wartości,

  • upominki na dzień kobiet/mężczyzn i rocznicę firmy,

  • opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny,

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie,

  • pracę w doświadczonym i wspierającym się zespole.

O nas

 Firma „Pelcowizna” to stabilna polska firma, która istnieje na rynku ponad 29 lat.

Nasze sklepy mieszczą się w Warszawie na Pradze Północ i Targówku.