Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer - Sprzedawca

"Dom wypieków" ARTASHES SHAROYAN

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Pracownik fizyczny

Działamy w branży piekarniczo - cukierniczej jako sklep patronacki piekarni "Galeria Wypieków Lubaszka",  która piecze chleb od 76 lat.

Nasz nowy sklep to nie tylko miejsce gdzie będzie można kupić pieczywo czy ciasto, chcemy stworzyć wyjątkowe miejsce aby móc zatrzymać się na chwilę przy filiżance kawy czy herbaty na warszawskim Bemowie.

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

  • Obsługa Klienta na wysokim poziomie
  • Obsługa kasy fiskalnej i programu magazynowego
  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów
  • Dbanie o wizerunek sklepu i relacje z Klientami
  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru
  • Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych
  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie

JAKICH OSÓB SZUKAMY?

  • Otwartych, życzliwych, uśmiechniętych w relacjach z Klientami
  • Gotowych do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowanych, dokładnych i chętnych do nauki
  • Nastawionych na dłuższą współpracę (nie jesteśmy zainteresowani współpracą tylko wakacyjną)
  • Posiadających zdolność pracy w zespole oraz pozytywny styl bycia
  • Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy podczas szkolenia
  • Oferujemy pracę od września.

Ogłoszenie archiwalne