Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer - Sprzedawca

DAK s.c. M,D,K, Jabłońscy

3 8504 600 brutto / mies.
  • Warta Bolesławiecka (pow. bolesławiecki)

    Warta Bolesławiecka (pow. bolesławiecki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie stanowiska pracy i dbanie o jego czystość

  • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów

  • Obsługa stanowiska mięsnego

  • Utrzymanie porządku w sklepie

  • Odbieranie zamówionego towaru (sprawdzanie, czy jakość i ilość zamówionego towaru jest odpowiednia)

  • Wykładanie towaru

  • Bieżąca obsługa klientów

  • Udzielanie informacji na temat oferowanych produktów

Nasze wymagania

  • Rzetelność i uczciwość

  • Praca w systemie 2-zmianowym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu

  • Doświadczenie w handlu i książeczka sanepidowska mile widziane

To oferujemy

  • Stałe i stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Zatrudnienie na pełny etat

  • Bony świąteczne i inne dodatki

  • Zwrot kosztów badań

O nas

Poszukuję pracownika na stanowisko sprzedawca w markecie spożywczym LEWIATAN.