Logo Pracuj.pl

Kasjer/Sprzedawca

neonet s.a.O firmie

neonet s.a.

Powstańców Śląskich 95

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientom zgodnie ze standardami firmy
  • obsługę kasy fiskalnej oraz jej rozliczanie
  • przyjmowanie reklamacji

Nasze wymagania

  • samodzielność, odpowiedzialność i uczciwość
  • chęć do nauki i rozwoju
  • łatwość w nawiązywaniu relacji
  • komunikatywność na wysokim poziomie

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • możliwość rozwoju zawodowego według określonych ścieżek kariery
  • rozwinięty program wdrożeniowy i liczne szkolenia podnoszące kompetencje
  • przyjazną atmosferę pracy i zgrany zespół
  • pakiet benefitów: Multisport, Ubezpieczenie Grupowe, Lux Med.
  • rabaty pracownicze
  • Bibliotekę Pracowniczą z najnowszymi pozycjami książek, audiobooków i gier

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa biblioteka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych

2

Kontakt telefoniczny

3

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

Kasjer/Sprzedawca, Powstańców Śląskich 95, Krzyki, Wrocław