Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer - Sprzedawca

"ANMARCO" S.C. MAREK SANECKI, MAGDALENA TRZEBIŃSKA, AGATA TRZEBIŃSKA-HERBEĆ

3 4214 159 brutto / mies.
  • Bernarda Pretficza 37
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Bernarda Pretficza 37

Wrocław

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby to pracy na stanowisku mięsno-wędliniarskim. Praca zmianowa.

Do zakresu obowiązków należy obsługa klienta, dbanie o ekspozycję i porządek na stanowisku pracy, obsługa kasy fiskalnej, sprawdzanie terminów towaru.

Wymagania:

Wymagamy sumienności w wykonywanej pracy. Plusem będzie posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

Oferujemy umowę o pracę, stabilne zatrudnienie i miłą atmosferę. Wynagrodzenie netto: 2500 zł - 3020 zł.

Zgłoszenia telefoniczne proszę wykonywać od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:30 - 16:30.

Ogłoszenie archiwalne