Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer - Sprzedawca

ARTUR KLIMASZEWSKI "ZOBER"

3 7804 210 brutto / mies.
  • Ludwika Solskiego 6
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Ludwika Solskiego 6

Wrocław

Delikatesy Sudetia od wielu lat specjalizują się w sprzedaży najwyższej jakości żywności, bez jakichkolwiek kompromisów jakościowych. Bardzo ważnym jest dla nas, aby najwyższa jakość produktów szła w parze z najwyższą jakością obsługi. Jesteśmy firmą rodzinną zarządzaną bezpośrednio i pozostajemy w stałym kontakcie z pracownikami.

Opis stanowiska:

Aktywna obsługa klienta wg obowiązujących u nas standardów, dbanie o właściwą ekspozycję towarów, obsługa kasy fiskalnej, obsługa krajalnicy, utrzymanie w porządku i czystości stanowiska pracy. Ofertę kierujemy do każdej grupy wiekowej, zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Wymagania:

Jeśli potrafisz budować dobre relacje z klientami, potrafisz doradzić i pomóc, jesteś osobą otwartą, lubisz pracę z ludźmi oraz cechuje Cię wysoka kultura osobista i miła aparycja, to szukamy właśnie Ciebie. Mile widziane doświadczenie w handlu (także w dużych sieciach spożywczych) oraz książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferta:

Umowa o pracę po okresie próbnym. Stabilne zatrudnienie. Wolne wszystkie niedziele w roku. Zmianowy system pracy. Pracę w małym zespole. Dobrą, życzliwą atmosferę oraz system premiowy.

Prosimy aby cv zawierało wszelkie wymagane prawem klauzule.

Ogłoszenie archiwalne