Logo Pracuj.pl

Kasjer/sprzedawca

PIEKARNIA OSKROBAO firmie

  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    04:00-16:00 , 05:00-20 Soboty 04:00-16:00 i 04:00-18:00
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

PIEKARNIA OSKROBA

Generała Józefa Sowińskiego 66

Wyszków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Z uwagi na rozwój naszego sklepu firmowego w Wyszkowie(C.H.Galeo) Sowińskiego 66 , poszukujemy osoby dyspozycyjnej energicznej, komunikatywnej, uczciwej i odpowiedzialnej.

Nasze wymagania

  • Przyjęcie i rozkładanie dostaw
  • Wypiek pieczywa
  • Przygotowanie przekąsek
  • Sprzedaż i obsługę
  • Dbanie o estetykę sklepu i odpowiednią ekspozycję towaru
  • Utrzymywanie czystości i porządku w sklepie

Mile widziane

  • Osoby z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Umowa o prace, na cały etat

Jesteśmy partnerem franczyzowym ogólnopolskiej sieci piekarni - cukierni "Oskroba".

Kasjer/sprzedawca, Generała Józefa Sowińskiego 66, Wyszków