Ta oferta pracy jest nieaktualna od 178 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kasjer

  • Suwałki, podlaskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-12-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hurtownia Fryzjerska Designer Suwałki ul Dwernickiego 13
    Sklep z kosmetykami do włosów poszukuje pracownika na stanowisko

    KASJER - SPRZEDAWCA

    Miejsce pracy: Suwałki

    Zakres obowiązków:

    • aktywna oraz kreatywna obsługa klientów
    • obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego
    • dbanie o właściwe zaopatrzenie sklepu
    • udział w akcjach promocyjnych sklepu
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wymagania:

    • punktualność
    • uczciwość
    • komunikatywność oraz pozytywne nastawienie
    • mile widziane doświadczenie w handlu
      oraz znajomość branży fryzjerskiej

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.