Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer w kantorze

EXG INVESTMENTS S.A.

4 0006 000 brutto / mies.
  • Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klienta w oddziale firmy

  • obsługa klienta w zakresie wymiany walut obcych

  • skup, sprzedaż i doradztwo w zakresie złota inwestycyjnego

  • obsługa przekazów pieniężnych Western Union

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista

  • doświadczenie w pracy z bezpośrednią obsługą klienta

  • obsługa urządzeń biurowych

  • wykształcenie minimum średnie

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub ukraińskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat od pierwszego dnia zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie po okresie próbnym

  • kilkutygodniowe szkolenie oraz kursy zakończone wydaniem certyfikatów

  • pakiet benefitów (opieka medyczna)

  • przejrzysty system wynagradzania

  • możliwość rozwoju i awansu na stanowisko managera regionu

O nas

Exchange Group to największa sieć kantorów wymiany walut w Polsce. W chwili obecnej w 84 placówkach zatrudniamy około 200 osób.

Naszym klientom oferujemy skup i sprzedaż kilkudziesięciu walut obcych. Jesteśmy również w grupie nielicznych kantorów, w których za walutę można zapłacić kartą.

Od ponad 10 lat oferujemy złoto inwestycyjne – mamy w swoim portfolio zarówno sztabki (marka EXG) jak i monety inwestycyjne.

Wśród naszych produktów również – przekazy pieniężne Western Union (jesteśmy bezpośrednim partnerem WU w Polsce), TAX FREE (zwrot podatku VAT podróżnym).