Administratorem danych osobowych jest Air Tours Poland Centrum Podróży Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 151/lok 7U; 02-326 Warszawa. Wypełnienie formularza oraz przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez firmę zawartych w nim danych osobowych w celach rekrutacyjnych. W celu uzyskania pełnej informacji lub wycofania zgody prosimy o kontakt na adres: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer w kantorze

AIR TOURS POLAND

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Kantor wymiany walut Air Tours Poland poszukuje osób na stanowisko kasjera walutowego.

Opis stanowiska:

realizacja transakcji wymiany walut

wykonywanie innych usług i operacji finansowych

zmiany w godzinach 6-15,15-24 i 12-20

Nasze wymagania

Wymagamy:

język angielski w stopniu komunikatywnym

dyspozycyjność (również w weekendy i święta)

umiejętność obsługi komputera

nie wymagamy doświadczenia

To oferujemy

Oferujemy:

pracę na pełny etat

próbną umowę o pracę na 3 miesiące, potem na czas nieokreślony

bezpłatną możliwość zdobycia uprawnień kasjera walutowego

na początek 3000 netto, po trzech miesiącach 3500 netto