Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer w kantorze

PROMES sp. z o.o.

3 7004 200 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + prowizja + delegacje + nadgodziny

plac Jakuba Wejhera 10

Wejherowo

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta

  • odpowiedzialność za powierzone mienie

Nasze wymagania

  • Prawo Jazdy kat.B

  • wykształcenie minimum średnie

  • umiejętność obsługi komputera

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • wysoka kultura osobista

  • dyspozycyjność, komunikatywność

To oferujemy

  • wynagrodzenie na start 3700 zł + dodatkowe profity

  • szkolenie przed podjęciem pracy

  • przyjazną atmosferę pracy

  • elastyczny grafik

O nas

Sieć kantorów „Promes” to prawdziwy weteran branży kantorów, cieszący się ponad 30-letnim doświadczeniem.

W związku z intensywnym rozwojem firmy, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na terenie Trójmiasta i okolic.

Dołącz do Nas już dziś !