Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kasjer w lombardzie

LOMBARDI STĄPOR sp.j.

4 7006 500 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:8-21
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + prowizja

Wrocławska 7

Krowodrza

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • -wycena wartości przedmiotów,

  • obsługa kantoru

  • skup towarów,

  • obsługa bardzo prostego i intuicyjnego programu,

  • sprzedaż stacjonarna i internetowa,

  • dbanie o ład i porządek placówki.

Nasze wymagania

  • chęci do pracy,

  • gotowości do pracy w 12 godzinnych zmianach w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele), max, 40 godzin tygodniowo,

  • wykształcenia przynajmniej średniego,

  • dyspozycyjności

  • zaangażowania w rozwój firmy

  • pewności siebie,

  • samodzielności w działaniu,

  • kultury osobistej,

  • pozytywnego nastawienia.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • system szkoleń przygotowujących do prowadzenia lombadu/kantoru,

  • możliwość rozwoju,

  • atrakcyjne premie sprzedażowe,

  • pracę w miłym, młodym zespole,

  • ramowe godziny pracy,

  • pracę, która daje duże pole samodzielności

  • możliwość wykazania się kreatywnością.

O nas

Loombard.pl to marka zrzeszająca ponad 760 placówek na terenie całego kraju.

Działamy w branży usług finansowych od ponad 25lat.

Zajmujemy się skupem oraz sprzedażą towarów.

W naszych placówkach prowadzimy również KANTOR wymiany walut.

Jesteśmy największą siecią tego typu placówek w Polsce i jedną z największych w Europie.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem u nas pracy lokalizacjach na terenie KRAKOWA.

Specjalista ds. Obsługi Lombardu / Kasjer Walutowy

Miejsce pracy: KRAKÓW