Ta oferta pracy jest nieaktualna od 399 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kasjer w placówce bankowej Alior Bank

  • Elbląg, Morąg, Olsztyn, Pisz, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.03.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Handlowa M&G s.c.

    GRUPA HANDLOWA M&G s. c. działa w ramach ogólnopolskiej sieci partnerskiej Alior Banku,  obsługując klientów indywidualnych i micro przedsiębiorstwa. Aktualnie poszukujemy kandydatów do placówki partnerskiej Alior Banku na stanowisko :

    Miejsce pracy: Elbląg, Morąg, Olsztyn, Pisz
    Region: warmińsko-mazurskie
    Numer referencyjny: KAS/03/2017

    Zakres obowiązków:

    • przyjmowanie opłat w placówce bankowej,
    • obsługa klienta w zakresie wpłat i wypłat,
    • analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu,
    • sprzedaż nowoczesnych produktów bankowych,
    • pozyskiwanie klientów indywidualnych i firmowych, oraz ich obsługa w placówce bankowej.

    Wymagania :

    • wymagane doświadczenie minimum 1 rok w sprzedaży lub obsłudze klienta !!!
    • chęć rozwoju,
    • pozytywna energia,
    • komunikatywność,
    • znajomość podstaw obsługi komputera,
    • uczciwość

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • pracę w młodym, rozwijającym się zespole,
    • szkolenia wstępne organizowane przez Bank, pakiet szkoleń dodatkowych,
    • możliwości rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + prowizja.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.