Ta oferta pracy jest nieaktualna od 270 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kasjer w placówce bankowej Alior Bank

  • Nowy Dwór Gdański, Pruszcz Gdański, Tczew, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 16.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Handlowa M&G s.c.

    GRUPA HANDLOWA M&G s. c. działa w ramach ogólnopolskiej sieci partnerskiej Alior Banku,  obsługując klientów indywidualnych i micro przedsiębiorstwa. Aktualnie poszukujemy kandydatów do placówki partnerskiej Alior Banku na stanowisko:

    KASJER

    Jeżeli nie masz doświadczenia w branży bankowej, a masz doświadczenie w sprzedaży -

    Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański, Pruszcz Gdański, Tczew
    Numer referencyjny: KAS/(wybrane miasto)
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    • przyjmowanie opłat w placówce bankowej,
    • obsługa klienta w zakresie wpłat i wypłat,
    • analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu,
    • sprzedaż nowoczesnych produktów bankowych,
    • pozyskiwanie klientów indywidualnych i firmowych, oraz ich obsługa w placówce bankowej.

    Wymagania :

    • doświadczenie minimum 1 rok w sprzedaży lub obsłudze klienta  - mile widziane !!!
    • pozytywna energia - wymagane
    • komunikatywność - wymagane
    • uczciwość - wymagane
    • znajomość podstaw obsługi komputera - mile widziane

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • pracę w młodym, rozwijającym się zespole,
    • szkolenia wstępne organizowane przez Bank, pakiet szkoleń dodatkowych,
    • możliwości rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + prowizja,
    • intensywne wsparcie Lidera placówki i Dyrektora Regionu w etapie wdrożenia i adaptacji w początkowym okresie pracy - nasi menagerowie pomogą Tobie się wdrożyć oraz nauczyć się pracy na stanowisku kasjera placówki bankowej !!!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.