Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kasjer walutowy

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-07-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteś otwarty i lubisz bezpośrednie kontakty z ludźmi?

    Interesuje Cię praca związana z finansami?

    Szukasz stabilnego i pewnego zatrudnienia?

    Jeżeli właśnie odpowiedziałeś 3 x TAK – aplikuj, może to właśnie Ciebie szukamy!

    Spółki Grupy Interchange, działające w branży finansowej, poszukują obecnie osób na stanowisko:
    KASJER WALUTOWY – z możliwością przeszkolenia
    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • realizacja transakcji wymiany walut
    • obsługa międzynarodowych transferów pieniężnych Western Union

    Wymagania:

    • zaświadczenie o niekaralności
    • umiejętność obsługi komputera
    • odpowiedzialność
    • dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym, również w weekendy
    • dodatkowym atutem będą: znajomość języka angielskiego oraz udokumentowane uprawnienia kasjera walutowego

    Oferujemy:

    • kurs kasjera złotowo-walutowego (w przypadku jego braku)
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
    • prywatną opiekę medyczną, karty multisport
    • rozwój zawodowy
    • dodatkowe niezbędne szkolenia

    Nie przegap tej szansy – APLIKUJ!

    Klauzula Informacyjna dla kandydatów do pracy

    W związku z Państwa zainteresowaniem zatrudnieniem w spółce Interchange Polska spółka z o.o., uprzejmie informujemy, że spółka Interchange Polska spółka z o.o. przetwarza Państwa imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania/zameldowania, data urodzenia, imiona rodziców, przebieg zatrudnienia i inne dane Państwa identyfikujące wskazane w cv , liście motywacyjnym i przedstawione podczas rozmowy kwalifikacyjnej i testów kwalifikacyjnych, które stanowią dane osobowe w rozumieniu art. 4 pkt. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej „RODO” .

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO, celem zapewnienia właściwej ochrony danych osobowych, osobie której dane dotyczą, należy podać informacje dotyczące przetwarzania jej danych osobowych. W związku z powyższym pragniemy poinformować, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Interchange Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-011), przy Al. Jerozolimskich 101 lok 6 , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000409683, NIP: 5252526750, REGON: 145987749, zwana dalej: „Administratorem”.

    Dane osobowe będą przetwarzane w celach oceny kwalifikacji kandydata do pracy u Administratora na określonym stanowisku, w celach oceny zdolności i umiejętności kandydata potrzebnych do pracy u Administratora na określonym stanowisku, w celu wyboru odpowiedniej osoby do zatrudnienia u Administratora i zawarcia z nią umowy o pracę lub współpracę, a także w celach dopełnienia aktualnych wymogów prawnych.

    Odbiorcą danych osobowych jest Administrator oraz osoby przetwarzające dane w imieniu Administratora oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

    Podstawą prawną przetwarzania danych jest:

    1. art. 6 ust. 1 lit. f RODO - uzasadniony interes administratora, polegający na: a) ocenie kwalifikacji kandydata do pracy na określonym stanowisku; b) ocenie zdolności i umiejętności kandydata potrzebnych do pracy na określonym stanowisku; c) dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby do zatrudnienia i zawarcia z nią umowy o pracę lub współpracy – w zakresie danych osobowych podanych w CV lub w liście motywacyjnym, a także przedstawionych podczas rozmowy kwalifikacyjnej i ewentualnego wykonania testów kwalifikacyjnych;
    2. Art. 6 ust. 1 lit. a RODO - zgoda Osoby, której dane dotyczą w zakresie danych osobowych przekazanych w CV i liście motywacyjnym i przedstawionych w czasie rozmowy kwalifikacyjnej;
    3. Art. 6 ust. 1 lit. c – konieczność wykonania obowiązku prawnego ciążącego na administratorze w przypadku zawarcia umowy o pracę lub o współpracę .

    Podanie danych osobowych jest wymogiem umownym lub ustawowym w przypadku zawarcia umowy o pracę lub współpracę z Osobą, której dane dotyczą.

    Dane osoby, której dotyczą, będą przetwarzane do momentu zakończenia rekrutacji na stanowisko , na które aplikuje Osoba, której dane dotyczą, a na prośbę Osoby, której dane dotyczą mogą być przetwarzane przez okres kolejnych 6 lat na wypadek nawiązania współpracy lub pracy przyszłości. W uzasadnionych przypadkach dane są przetwarzane przez okres wymagany prawem.

    Dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania.

    Prawa osoby, której dane dotyczą:

    a)      Prawo dostępu do treści swoich danych osobowych;

    b)     Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

    c)      prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem ;

    d)     prawo przenoszenia danych osobowych;

    e)     prawo wniesienia skargi do Prezesa Ochrony Danych Osobowych.

    Prawo wycofania zgody, dotyczy danych przetwarzanych na podstawie zgody, czyli danych zawartych w cv i w liście motywacyjnym, innych niż :imię, nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania/zameldowania, wykształcenie, przebieg zatrudnienia.

    Zgodę można wycofać poprzez wysłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na nasz adres e mail: [email protected]

    We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych mogą się Państwo się z nami kontaktować przez e mail:[email protected]

    Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności” – www.interchange.pl

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.