Ta oferta pracy jest nieaktualna od 260 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kasjer walutowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-09-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteś otwarty i lubisz bezpośrednie kontakty z ludźmi?

    Interesuje Cię praca związana z finansami?

    Szukasz stabilnego i pewnego zatrudnienia?

    Jeżeli właśnie odpowiedziałeś 3 x TAK – aplikuj, może to właśnie Ciebie szukamy!

    Spółki Grupy Interchange, działające w branży finansowej, poszukują obecnie osób na stanowisko:
    KASJER WALUTOWY
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • realizacja transakcji wymiany walut
    • obsługa międzynarodowych transferów pieniężnych Western Union
    • obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy

    Wymagania:

    • udokumentowane uprawnienia kasjera walutowego (w przypadku jego braku firma pokryje koszty szkolenia)
    • odpowiedzialność
    • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)
    • umiejętność obsługi komputera
    • wysoka kultura osobista
    • zaświadczenia o niekaralności
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
    • możliwość zdobycia doświadczenia w prestiżowej firmie
    • prywatną opiekę medyczną, karty multisport
    • rozwój zawodowy
    • kursy i szkolenia

    Nie przegap tej szansy – APLIKUJ!

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”