Praca Kazuń Nowy (pow. nowodworski)

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Kazuń Nowy (pow. nowodworski)
    Obowiązki: Prowadzenie prac laboratoryjnych oraz dokumentowanie przebiegu badań zgodnie z wymaganiami Systemów Zapewnienia Jakości obowiązującymi w firmie, Terminowe wykonywanie analiz chemicznych lub fizykochemicznych oraz przekazywanie wyników...
    opublikowana: 17 października 2019
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Uczestnictwo w uruchomieniach nowych maszyn i instalacji, Okresowe przeglądy, bieżącą konserwację urządzeń i systemów, Naprawy oraz modernizacje urządzeń i systemów, Prowadzenie dokumentacji prac...
    opublikowana: 10 października 2019
    Zakres obowiązków: przyjmowanie gości i klientów firmy bieżąca obsługa administracyjna i organizacyjna spotkań wewnątrz firmy współpraca z pozostałymi działami firmy obieg korespondencji wewnątrz i na zewnątrz firmy archiwizacja korespondencji...
    opublikowana: 3 października 2019