Logo Pracuj.pl

Kelner/ka - Barman/ka

Hossa.biz Sp. z o.o.O firmie

Hossa.biz Sp. z o.o.

Juliusza Słowackiego 23

Matarnia

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Gości
  • Przygotowywanie napoi alkoholowych i bezalkoholowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w gastronomii w charakterze kelnera/ki - barmana/ki
  • Uśmiech i otwarta postawa wobec naszych Gości, pozytywne nastawienie
  • Samodzielność, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Elastyczny grafik
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy
  • Możliwość dalszego rozwoju w branży gastronomicznej

Operatorem obiektu jest należąca do Grupy Kapitałowej Hossa, spółka Hossa.biz będąca zarządcą i administratorem nieruchomości biurowych, hotelowych i usługowych z uwzględnieniem prowadzenia kompleksowej obsługi, wynajmu oraz sprzedaży nieruchomości komercyjnych.

Zapraszamy do składania CV poprzez przycisk APLIKUJ, znajdujący się na dole ogłoszenia.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Stary Maneż to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt, będący jedną z najważniejszych części zrewitalizowanej przestrzeni, która obecnie wraz z całym Garnizonem Kultury, stanowi nowe, tętniące życiem centrum kulturalne Gdańska Wrzeszcza. To nie tylko wyjątkowa przestrzeń muzyczna, kulturowa czy gastronomiczna, ale również alternatywa dla tradycyjnych sal konferencyjnych czy bankietowych, w której odbywa się szereg spotkań od tych kameralnych, przez rodzinne, aż po oficjalne gale biznesowe.

Atmosferze spotkań sprzyja funkcjonujący w budynku browar rzemieślniczy, który z sukcesem odtwarza gdańskie tradycje browarnicze, jak również autorska gastronomia.

Kelner/ka - Barman/ka, Juliusza Słowackiego 23, Matarnia, Gdańsk