Kelner / Kelnerka

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 Spółka AkcyjnaO firmie

  • Szubińska 32, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 19 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 Spółka Akcyjna

Szubińska 32

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • obsługa gości restauracji „Szafran” w hotelu „Ikar”

  • utrzymanie porządku na sali,

  • doradzanie gościom w wyborze potraw,

  • sporządzanie rachunków,

  • dbanie o odpowiedni wizerunek restauracji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: średnie,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • mile widziana umiejętność obsługi systemu POS,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność,

  • dobra organizacja pracy,

  • sumienność oraz dokładność w wykonywaniu obowiązków,

  • samodzielność,

  • wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • interesującą pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia umiejętności zawodowych,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (na zastępstwo),

  • świadczenia socjalne i pakiet medyczny.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. informują o możliwości zatrudnienia na zastępstwo w pełnym wymiarze czasu pracy, w restauracji „Szafran”, w hotelu „Ikar” na stanowisko:

KELNER / KELNERKA

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Oferty przyjmowane są w Dziale Zarządzania Personelem do 19.08.2021 r.