Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kelner / Kelnerka

Thai Thai

  • Podgarbary 10, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:napiwki

Thai Thai

Podgarbary 10

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie lokalu do otwarcia,

  • aktywna sprzedaż dań kuchni tajskiej oraz napojów,

  • opieka i dbałość o gości,

  • utrzymanie czystości w miejscu pracy,

  • przyjmowanie dostaw.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • dyspozycyjność,

  • pozytywne nastawienie,

  • zaangażowanie,

  • chęć do nauki,

  • książeczka sanepidowska,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość win oraz alkoholi premium.

To oferujemy

  • umowa zlecenie od 18 zł netto,

  • możliwość poznania kultury azjatyckiej,

  • posiłek pracowniczy,

  • rabaty w restauracjach Thai Thai w całej Polsce oraz innych lokalach należących do sieci.

O nas

Do Restauracji Premium Thai Thai Gdańsk poszukujemy kelnerki/kelnera. Thai Thai to autentyczna kuchnia, nowoczesny, ale w pełni inspirowany Tajlandią wystrój i atmosfera wyjątkowości. Wybitne i autentyczne potrawy, sprowadzane na zamówienie składniki najwyższej jakości, niezwykle utalentowany szef kuchni i załoga, którą starannie wyselekcjonował spośród kucharzy z najlepszych restauracji swojego kraju pochodzenia. Tajlandia nigdy nie była bliżej!

CV wraz ze zdjęciem i klauzulą poufności prosimy kierować na [email protected]