Logo Pracuj.pl

Kelner / Kelnerka

Thai ThaiO firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    napiwki

Thai Thai

Podgarbary 10

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie lokalu do otwarcia,
  • aktywna sprzedaż dań kuchni tajskiej oraz napojów,
  • przyjmowanie zamówień,
  • opieka i dbałość o gości,
  • utrzymanie czystości w lokalu,
  • przyjmowanie dostaw.

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • pozytywne nastawienie,
  • zaangażowanie i chęć do nauki,
  • książeczka sanepidowska,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość win i alkoholi premium.

To oferujemy

  • szkolenie wprowadzające,
  • posiłki pracownicze,
  • możliwość poznania kultury azjatyckiej,
  • rabaty w restauracjach Thai Thai w całej Polsce oraz innych lokalach należących do sieci.

O nas

Thai Thai to autentyczna kuchnia, nowoczesny, ale w pełni inspirowany Tajlandią wystrój i atmosfera wyjątkowości. Wybitne i autentyczne potrawy, sprowadzane na zamówienie składniki najwyższej jakości, niezwykle utalentowany szef kuchni i załoga, którą starannie wyselekcjonował spośród kucharzy z najlepszych restauracji swojego kraju pochodzenia. Tajlandia nigdy nie była bliżej!

CV wraz ze zdjęciem i klauzulą poufności prosimy kierować na [email protected]

Kelner / Kelnerka, Podgarbary 10, Gdańsk