Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kelner/Kelnerka na sezon zimowy

Barona Human Resource Services Sp. z.o.o

  • Kittilä, Laponia, Finlandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Zima spędzona na kole podbiegunowym w otoczeniu śniegu i zorzy polarnej? Sprawdź naszą ofertę i aplikuj na stanowisko kelnera/kelnerki!

Twój zakres obowiązków

Na czym będzie polegać Twoja praca?

Głównie na obsłudze gości w restauracji a’la carte oraz dbanie o dobrą atmosferę wśród gości i w zespole.

Wymagania pracodawcy

  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy jako kelner/kelnerka;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Dobre nastawienie do pracy.

Mile widziane

  • ,,Hygiene passport” będzie dużym plusem, ale jeśli go nie posiadasz, można wyrobić go na miejscu po przyjeździe.

Pracodawca oferuje

  • Fińską umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie 12,50€/godzinę brutto;

  • Dodatki do pracy zmianowej;

  • Niedziele i święta dodatkowo płatne;

  • Benefity pracownicze, m.in. zniżkę do restauracji, na przejażdżkę psim zaprzęgiem lub skuterami śnieżnymi, safari z reniferami, darmowa noc w igloo itd.

Jesteśmy agencją pracy wpisaną do KRAZ pod numerem 18525.

Barona oferuje pracę w fińskich i międzynarodowych, małych, jak i dużych firmach. Jesteśmy szóstym co do wielkości pracodawcą na rynku fińskim i największym, spośród skupionych na sektorze przemysłowym. Rocznie zatrudniamy ponad 30 000 osób w Finlandii oraz innych krajach skandynawskich, z czego ponad 1000 specjalistów z różnych podsektorów produkcyjnych.

Pomożemy Ci znaleźć pracę dopasowaną do Twoich umiejętności oraz chęci doskonalenia się, a także do zainteresowania rozwojem kariery w nowym kraju.

Dołącz do nas!

Będziemy wspierać Cię na różnych etapach Twojej pracy w Skandynawii.

Przewiń do profilu firmy