Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kelner/Kelnerka

Künstlerische Holzgestaltung Bergmann GmbH

  • Neißeaue OT Zentendorf, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Nasza średniej wielkości firma rozwija się już od prawie 30 lat, z dala od utartych ścieżek.

Jesteśmy kreatywnym zespołem, składającym się z ponad 100 ludzi o różnych specjalnościach i umiejętnościach.

Niezwykłe zaangażowanie i prawdziwa gotowość do pracy sprawiają, że co roku odwiedza nas około sto tysięcy turystów, a nasze niezwykłe produkty, które w pocie czoła tworzy firma Künstlerische Holzgestaltung, znajdują swoje miejsce w wielu krajach Europy i pomagają w ten sposób ogromnej liczbie obiektów "nie być normalnymi i przeciętnymi".

Na terenie parku znajduje się kilka punktów gastronomicznych, do których od zaraz przyjmiemy kelnerki i kelnerów. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Dich erwartet:

• ein sehr kreatives und buntes Arbeitsumfeld

• ein Freizeitpark, mit Erholungsgebiet direkt vor der Tür

• ein kreatives und aufgeschlossenes Team

• eine vielseitige Gastronomie mit Erlebnisrestaurant Baumstammlokal, Feuertempel & Feuerwasserspielunke mit Schnellgerichten, Baumhauscafé und Dinnershow im KRÖNUM – Theater zum Essen

• Veranstaltungsgastronomie z.B. zum FOLKLORUM – Turisedische Festspiele

• jeden Tag eine neue Herausforderung

Nasze wymagania

  • Erfahrungen in der Gastronomie, entsprechende Ausbildung wünschenswert

  • Hohe Gast- & Vertriebsorientierung

  • Lösungsorientiertes und freundliches Arbeiten

  • Hohe Einsatzbereitschaft und Kreativität, Experimentierfreude

  • Verkaufstalent

  • Flexible Einsetzbarkeit

  • Optimal wären gute polnische und deutsche Sprachkenntnisse

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Tajemnicza Kraina Turisede (znana również jako Park Przygody Kulturinsel) – park przygody & pierwszy w Niemczech Hotel Domków Na Drzewie. Mmiejsce unikatowe na skalę europejską, zaliczane przez prestiżowe pisma do 10 cudów architektury lasu. Znajduje się 20 km od Zgorzelca/ Görlitz bezpośrednio przy granicy polsko- niemieckiej, po obu stronach Nysy.

Einstellung ab sofort.

Interesse? Dann schicken Sie uns gleich eine Bewerbung