Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kelner / Kelnerka

UKKS sp. z o.o.

3 0005 000 brutto / mies.
  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • -Przyjmowanie i wprowadzenie zamówień

  • -Współpraca z pizzermanami oraz kierowcami

  • -Dbanie o czystość i porządek lokalu

  • -Pomóc w sprzątamiu kuchni

  • -Rozliczenie kierowców oraz zmiany

Nasze wymagania

  • Do twoich obowiązków będzie należeć przyjmowanie i wprowadzanie zamówień, drobna pomóc na kuchni w tym roboty porządkowe, pomóc przy przygotowaniu pizzy. Nasza pizzeria nie oferuje klientom żadnych dodatkowych przekąsek, sałatek, makaronów, skupiamy się tylko i wyłącznie na pizzach żeby mieć jch na wysokiem poziomie. Od osoby pracującej na tym stanowisku oczekuje również wysoką kulture osobistą, zaangożowanie w pracy, punktualność i komunikatywność z ludżmi. Doświadczenie i status studenta będzie miłe widziane

  • Zarobki to 3000-5000pln/netto msc., w zależności od doświadcznia i grafiku.

To oferujemy

  • -Umowe zlecenia

  • -Stałe wynagrodzenie

  • -Elastyczny lub stały grafik pracy.

  • -Praca w weekendy

  • -Premii pracownicze

O nas

Dzień dobry,

Poszukujemy stałą,odpowiedzialną i pozytywną osobę na stanowisko kasjera do Pizzerii w Pruszczu Gdańskim.

Serdecznie zapraszam na rozmowę wstepną, telefon do mnie zostawiam niżej, do usłyszenia 🙂

886 027 795 - Karol.