Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kelner / Kelnerka

HOTEL KOLUMNA PARK

  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Hotelowa 1

Przygoń (pow. pabianicki)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Gości w restauracji

  • Przygotowywanie restauracji pod kolejne serwisy

  • Uczestniczenie w codziennych odprawach z kierownikiem restauracji

  • Rozliczanie zmian (opcjonalnie)

Nasze wymagania

  • Wrodzona gościnność i bycie pomocnym :)

  • Mile widziane doświadczenie w gastronomii lub hotelu

  • Punktualność i pozytywne usposobienie

To oferujemy

  • Współpracę z bardzo otwartym i miłym Zespołem

  • Stałość zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju (w tym awansu)

  • Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem

  • Pakiet medyczny

  • Pomoc od każdego z Hotelu

  • Wspólne śniadania :)

  • Posiłki

O nas

Hotel Kolumna Park*** to miejsce gdzie wartości i wzajemny szacunek stawiamy na pierwszym miejscu. Praca w miłej atmosferze to pokłosie wyznawanych zasad. Ludzie są dla nas najważniejsi i to nas wyróżnia. Zespół jest zgrany, który opiera się także na sprawnej komunikacji. Stawiamy na rozwiązania ekologiczne, nie marnujemy jedzenia i dużo się uśmiechamy :)

Dołącz do nas, a szybko się przekonasz, że warto spróbować swoich sił w Kolumna Park***!