Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kelner / Kelnerka

AVOCADO sp. z o.o.

  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:napiwki

Plac Zdrojowy 1

Dolny Sopot

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • Przestrzeganie ogólnie dostępnych standardów grzecznościowych i dobrych manier,

  • Zapewnienie gościa najwyższego poziomu komfortu i poczucia wygody,

  • Prace na najwyższym poziomie efektywności,

  • Wiedza teoretyczna i praktyczna oferty jak i menu dan tak i karty barowej i karty win,

  • Zapewnienie gościa personalnej obsługi,

  • Bardzo wysoka dbałość o higienę osobista i wygląd,

  • Stosowanie i przestrzeganie wszystkich przepisów bezpieczeństwa i higeny pracy,

  • Punktualność i dbanie o najmniejsze detale,

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność i dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętności zapewnienia gościom najwyższego poziomu komfortu serwisu i poczucia wygody,

  • przestrzeganie ogólnie dostępnych standardów grzecznościowych i dobrych manier,

  • pogodne usposobienie,

  • umiejętności sprzedażowe,

  • znajomość języka angielskiego,

  • książeczka sanepidowska,

To oferujemy

  • praca w energicznym zespole,

  • zniżki w restauracjach należących do grupy,

  • szkolenie i system wprowadzenia,

  • system podziału i rozliczania napiwków

O nas

Restauracja Bombay to kulinarna podróż po tradycyjnych smakach kuchni indyjskiej, uwodząca aromatem i kolorami na talerzu. Unoszący się zapach chlebków naan pieczonych w piecu Tandoori oraz orzeźwiające, egzotyczne drinki i koktajle inspirowane kulturą Indii, a wszystko w przestrzeni rodem z pałacu Maharadży w samym sercu Sopotu.