Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kelner / Kelnerka

VietMama sp. z o.o.

19,7026,00 brutto / godz.
  • Chmielna 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 05 wrz 2022
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Dni pracy:Grafik elastyczny dostosowany do Twojej dyspozycji
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Chmielna 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy osób, dla których znaczenie ma praca w dobrym lokalu, serwującym dobre jedzenie, gdzie panuje domowa atmosfera.

  • Osoby, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu, do ich obowiązków należy m.in.:

  • Obsługa Gości

  • Sprzedaż dań i napoi z karty menu

  • Obsługa ekspresu do kawy

  • Operowanie na dedykowanym systemie kasowym

  • Dbanie o czystość, higienę w lokalu

  • Dbanie o najwyższy poziom obsługi

  • Dbanie o wizerunek Restauracji

Nasze wymagania

  • Szukamy osób:

  • Pełnoletnich

  • Z Doświadczenieniem w gastronomii

  • Umiejących pracować pod presją

  • Komunikatywnych

  • Z dobrą organizacją pracy

  • Odpowiedzialnych, uczciwych, z wysoką kulturą osobistą

  • Pracowitych

  • Mówiących płynnie po polsku

  • Posiadających ważne badania sanitarno-epidemiologiczne

  • Znających język angielski na poziomie średniozaawansowanym.

To oferujemy

  • dla osób uczących się lub studiujących mamy umowę zlecenia ze stawką 19,70 zł brutto [mile widziani osoby uczące się/studiujące do 26 r . życia)

  • dla osób niestudiujących uzgodniona forma zatrudnienia wraz ze stawką

  • Praca w uzgodnionym wymiarze godzin, z uzgodnionym wynagrodzeniem i z odpowiednią umową.

O nas

Jesteśmy Restauracją znajdująca się w ścisłym Centrum Warszawy, przy ul. Chmielnej 5. Oferujemy autorską kuchnię wietnamską w oparciu o domowe przepisy.

VietMama jako brand gotuje Gościom od ponad 5 lat. Charakteryzuje nas staranność w przyrządzaniu dań, bardzo dbamy o jakość i świeżość składników. Dzięki takiemu podejściu zyskaliśmy duże grono stałych Gości, którzy od lat lubią do nas przychodzić i delektować się daniami.

Naszym celem jest sprawienie, aby każdy Gość który przyjdzie do nas, wyszedł z zadowolony i szczęśliwy ze spędzanego czasu przy dobrym jedzeniu.

Po więcej szczegółów proszę zadzwonić pod numerem +48 888 999 889 lub przesłać wiadomość wraz z CV.