Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kelner / Kelnerka

Krowarzywa

2 0005 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Krowarzywa to wegańskie burgery po brzegi wypchane świeżymi, zdrowymi, roślinnymi składnikami. Przygotowujemy je z pasją i na wypasie. To smak, jakiego nasi klienci nie zapominają. Jedząc u nas klienci mają gwarancję, że dostarczają swojemu ciału najlepszych, świeżych i zdrowych składników. Wszystko, co serwujemy, jest w 100% roślinne i tworzone z troską o zwierzęta i środowisko naturalne.

Opis stanowiska:

Przyjmować zamówienia, przygotowywać wegańskie dania, dbać o czystość restauracji, o nasze zielone rośliny a także uczestniczyć w codziennym życiu lokalu m.in. przyjmować dostawy.

Ponadto w ramach zadań kierownika zmiany będziesz dbał o zapewnienie dostaw, nadzorowanie procesów kontrolnych i produkcyjnych, raportowanie, relacje z dostawcami, kontrahentami. Dbanie o jakość wykonywanych prac przez załogę.

Na start sprawdzamy zawsze jak poradzisz sobie jako pracownik zespołu i wraz z kolejnymi zadaniami jako kierownik zmiany.

Docelowo szukamy także osób z perspektywą na stanowisko asystenta/managera lokalu.

Nasze wymagania?

Chęć do pracy zespole, zorganizowanie, samodyscyplina i  dyspozycyjność oraz aktualne orzeczenie i badania sanitarno-epidemiologiczne.

Mile widziane doświadczenie w gastronomii.

Ogłoszenie archiwalne