Kelner/Kelnerka

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-08-04
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 2017-09-03)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top
Od kilkudziesięciu lat marka hotelowa DoubleTree by Hilton cieszy się doskonałą reputacją na świecie. Ten sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym Pracownikom, którzy świadczą gościom usługi najwyższej jakości. Jesteśmy dumni z tego, że zatrudniamy ludzi reprezentujących najwyższy poziom, ponieważ doskonale wiemy, że opinia naszej marki jest w ich rękach.

Jeśli Twoim celem jest praca w miejscu prestiżowym, w którym troszczymy się nie tylko o gości
ale także o Pracowników DOŁĄCZ DO NAS!

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

jedno z największych centrów konferencyjnych sieci Hilton w Europie poszukuje kandydata na stanowisko
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • bieżąca obsługa gości w hotelu (restauracja, bankiety)

Poszukujemy osób:

  • posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane minimum 1 rok
  • dobrze zorganizowanych i dokładnych
  • pozytywnie nastawionych do życia oraz ludzi
  • znających język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z gośćmi restauracji

Oferujemy:

  • stabilną i interesującą pracę w przyjaznej atmosferze
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość korzystania na preferencyjnych warunkach z pobytów w sieci hoteli Hilton
  • elastyczny grafik pracy

Prosimy przesyłać CV oraz list motywacyjny poprzez "Aplikuj teraz"

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Polaris Hospitality Enterprises Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Skalnicowej 21 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r Nr 101 poz.926 z póź.zm). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania".

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się