Kelner - Sprzedawca

  • Zakopane, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wawel SA to znany i ceniony lider branży
    słodyczy w Polsce, notowany na Giełdzie
    Papierów Wartościowych. Od 100 lat tworzymy produkty, które są obecnie dostępne
    w 40 krajach na pięciu kontynentach.

    Dzięki naszym Pracownikom, z sukcesem łączymy tradycję, pasję do zmian, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i doskonałą atmosferę. W Wawelu
    oferujemy nie tylko świetne słodycze i przyjemność
    z ich jedzenia, ale chcemy też czynić prawdziwe dobro
    i włączać w nie innych! Dlatego też tworzymy
    naturalne, innowacyjne słodycze oraz angażujemy
    się społecznie. Dołącz do nas, czyń z nami dobrze!

    Miejsce pracy: Zakopane

    Obowiązki:

    • dbanie o wizerunek firmy i realizowanie przyjętych standardów
    • obsługa kelnerska klientów, krajowych i zagranicznych
    • przygotowywanie gorących napojów z karty menu
    • aktywna sprzedaż produktów z oferty Wawel
    • obsługa programu sprzedażowego, terminala płatniczego oraz urządzenia fiskalnego
    • dbanie o czystość lokalu

    Wymagania:

    • znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym
    • znajomość języka niemieckiego mile widziana
    • aktualne badania sanitarne
    • znajomość programów Microsoft Office
    • dyspozycyjność
    • uczciwość
    • wysoka kultura osobista
    • doświadczenie w gastronomii i handlu

    Firma oferuje:

    • stabilną umowę o pracę
    • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych
      wyników sprzedażowych
    • szkolenia
    • pracę w prestiżowym miejscu i profesjonalnym zespole

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”