Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kelner

VILLA CARPATIA WCZASY ZDROWOTNE UCHMAN SPÓŁKA JAWNA

  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Białobrzeska 69

Żołynia (pow. łańcucki)

Twój zakres obowiązków

Stanowisko: Kelner

Podstawowe obowiązki:

Wydawanie dań na salę,

Dbanie o porządek na sali konsumpcyjnej,

Obsługa barku,

Pakowanie dań (w przypadku obsługi zamówień "na wynos"),

Utrzymywanie czystości miejsca pracy,

Zmywanie naczyń.

Nasze wymagania

Mile widziane:

Wykształcenie kierunkowe

Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

Oferujemy:

Szkolenie (w takim zakresie jak będzie to potrzebne)

Pracę w fachowym zespole (pod okiem szefowej kuchni, dietetyka),

Stabilne zatrudnienie (w długim okresie),

Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji.

O nas

Jesteśmy ośrodkiem wczasów zdrowotnych. Odwiedzają nas goście z całej Polski i zagranicy. Oferujemy naszym gościom wypoczynek z dietą, ruchem, zabiegami fizykalnymi, wykładami lekarza, dietetyka, fizjoterapeuty. Organizujemy pobyty 14- i 7-dniowe. Dostarczamy także catering dietetyczny - wyżywienie całodniowe do domu klienta.