Kelnerka

  • Gądki (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 25.03.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 24.04.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zajazd Non-Stop Zbigniew Gawlik

    ul. Dworcowa 1

    62-023 Gądki

    Działamy od 1991r

    KELNERKA

    Miejsce pracy: Gądki (pow. poznański)

    Opis stanowiska:

    Doświadczenie na stanowisku nie jest wymagane. Jedyne czego oczekujemy od kandydatów, to sumienności i zaangażowania w powierzone obowiązki.

    Do obowiązków należą:

    • Przyjmowanie zamówień i obsługa gości
    • Utrzymanie czystości stanowiska pracy
    • Dbanie o wizerunek restauracji

    Wymagania:

    • Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy
    • Dyspozycyjność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Komunikatywność i pozytywne nastawienie do otoczenia
    • Posiadania książeczki sanitarno-epidemiologicznej

    Oferujemy:

    • Praca w pełnym wymiarze godzin
    • Miesięczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb
    • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę lub umowa zlecenie
    • Wyżywienie oraz przerwy kawowe
    • Przyjazne warunki pracy
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zajazd Non-Stop z siedzibą w Gądkach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Zajazd Non-Stop z siedzibą w Gądkach przy ul. Dworcowej 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.