Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kelnerka

KURONEKO

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie zamówień,

  • doradzanie gościom w wyborze potraw oraz informowanie ich o sposobie przygotowania,

  • znajomość aktualnego menu,

  • zapewnienie dobrej komunikacji na linii kuchnia – kelner,

  • przestrzeganie norm sanitarnych, bezpieczeństwa oraz higieny,

  • utrzymywanie porządku oraz dbałość o estetykę i czystość miejsca pracy

  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista,

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane,

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • gotowość do pracy w weekendy oraz święta,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz pozytywne nastawienie do ludzi,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • chęci do nauki.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę / umowy zlecenie,

  • elastyczne godziny pracy,

  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze.

O nas

Restauracja japońska prowadzona przez Japonkę oferuje oryginalne japońskie potrawy. Restauracja cieszy się dużą popularnością Japończyków mieszkających na stałe bądź tymczasowo w Polsce. Lokal położony w centrum Łodzi.