Key Account Manager

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 18.10.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 17.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Vitamed, firma farmaceutyczna o stabilnej pozycji na rynku, poszukuje wysokiej klasy specjalistów na stanowisko

    Opis stanowiska:

    • Realizacja planów sprzedażowych wśród kluczowych klientów aptecznych, tj. sieci aptecznych, grup zakupowych, itp.
    • Praca z największymi klientami sieciowymi na terenie południowej Polski.
    • prowadzenie negocjacji handlowych oraz odpowiedzialność za realizację uzgodnień zawartych w umowach.
    • pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o relacje biznesowe z dotychczasowymi klientami.
    • Współpraca z hurtowniami farmaceutycznymi w wybranym zakresie.

    Wymagania:

    • Warunek konieczny: min. 2- letnie doświadczenie pracy z sieciami aptecznymi, grupami zakupowymi, itp. w firmie farmaceutycznej
    • Doskonała znajomość rynku – sieci aptek, grupy zakupowe. Znajomość sieci drogerii będzie atutem.
    • Praktyczna znajomość narzędzi promocyjnych oraz umiejętność oceny ich efektywności.
    • Umiejętność planowania własnej pracy.
    • Wysokie umiejętności negocjacyjnych.
    • Wykształcenie wyższe.
    • Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office.
    • Prawo Jazdy kat. B.
    • Udokumentowane sukcesy w zarządzaniu sprzedażą w sieciach aptecznych i grupach zakupowych.
    Oferujemy:
    • Zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz narzędzia do pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać poprzez przycisk APLIKUJ