Key Account Manager

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 04.01.2019
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 03.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od ponad 25 lat tworzymy standardy rynku edukacji dla biznesu. Dla naszych klientów − największych polskich firm i instytucji oraz międzynarodowych korporacji − jesteśmy zaufanym partnerem edukacyjnym. Stawiamy sobie wysokie wymagania, cenimy inicjatywę, kreatywność, zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności.

    Jeśli lubisz wyzwania, pracujesz z pasją, jesteś ambitny i chcesz się dalej rozwijać - dołącz do nas!

    Gdańsk – nr ref KAM-GDA

    Jakie zadania stawiamy przed kandydatem:

    • efektywna sprzedaż usług szkoleniowych znajdujących się w ofercie firmy,
    • budowanie, utrzymanie i rozwijanie relacji z klientami z sektora B2B,
    • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,
    • monitorowanie i analizowanie rynku pod kątem szans sprzedażowych,
    • realizacja wyznaczonych celów zgodnie ze standardami firmy.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia w sprzedaży B2B,
    • łatwości nawiązywania i rozwijania relacji biznesowych,
    • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, nastawienia na rezultat i osiąganie celów,
    • wiedzy dotyczącej struktury oraz sposobu funkcjonowania przedsiębiorstw,
    • bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności planowania i ustalania priorytetów.

    W zamian oferujemy:

    • rozwój w obszarze merytoryki szkoleń związanych z dziedziną najnowszych technologii i konsultingiem organizacyjnym,
    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizję zależną od wyników,
    • długofalowe zatrudnienie w stabilnej firmie, będącej liderem na rynku,
    • rozwój umiejętności handlowych i organizacyjnych,
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów, samodzielność,
    • przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole,
    • pracę w stałych godzinach od 8-16, od poniedziałku do piątku.

    A także:

    Jesteśmy środowiskiem otwartym na współpracę z osobami niepełnosprawnymi, studentami oraz osobami 50+.
    Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas swoje CV poprzez:

    Informujemy że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych.

    W nadesłanej przez Panią/Pana aplikacji prosimy o zawarcie odpowiedniej klauzuli:

    1. W razie zgody na uczestnictwo w niniejszym procesie rekrutacji oraz umieszczenie Pani/Pana danych w naszej bazie celem uczestnictwa innych procesach rekrutacji:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niniejszego i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Altkom Akademia S.A. zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

    1. W razie zgody na uczestnictwo wyłącznie w niniejszym procesie rekrutacji:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, prowadzonego przez Altkom Akademia S.A. zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.