Ta oferta pracy jest nieaktualna od 147 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key account ds. kluczowych klientów i sieci handlowych

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 25.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    top
    Manufaktura Alkoholi Gatunkowych Copernicus sp. z o.o. jest producentem wysokojakościowych napojów alkoholowych.

    Poszukujemy osoby pełnej entuzjazmu, zorganizowanej i nastawionej na współpracę, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku:

    Key account ds. kluczowych klientów i sieci handlowych – kanał tradycyjny

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja planów sprzedażowych i jakościowych zgodnie z polityką handlową firmy
    • negocjowanie warunków z Partnerami Handlowymi
    • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
    • Pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym obszarze
    • doświadczenie i samodzielność w prowadzeniu negocjacji handlowych,
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów i w branży
    • Efektywne wprowadzanie nowych produktów na rynek
    • Zarządzanie budżetem wparcia sprzedaży
    • opracowanie i wdrożenie działań m.in. programów, konkursów, akcji promocyjnych zapewniających realizację planów sprzedaży w obszarze dystrybucji
    • analizowanie rynku konkurencji i na tej podstawie przygotowanie rekomendacji dalszych działań
    • reprezentacja firmy na zewnątrz i współpraca między działami

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Znajomość branży FMCG w zakresie aktywnych sieci handlowych (Znajomość klientów i doświadczenie we współpracy z sieciami)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale sprzedaży
    • Nastawienie na cel oraz wysoce rozwinięte umiejętności negocjacyjne
    • Bardzo dobre umiejętności rozwijania kontaktów interpersonalnych i relacji biznesowych
    • Doskonała organizacja pracy własnej, samodzielność oraz odpowiedzialność w działaniu
    • Dyspozycyjność, komunikatywność i zaangażowanie
    • Znajomość obsługi pakietu MS Office
    • Prawo jazdy kategorii B
    • atutem będzie doświadczenie w markach premium

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji
    • Atrakcyjny system premiowy
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • Umowa o pracę na cały etat
    • Narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.