Key Account ds. Sieci Lokalnych - Regionalny Kierownik Sprzedaży

Platinum Wines Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Firma z branży FMCG poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres zadań i odpowiedzialność:

  • Aktywna współpraca z kluczowymi Klientami firmy
  • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnej relacji z Klientami
  • Realizacja celów sprzedażowych i marketingowych
  • Organizacja działań promocyjnych u obsługiwanych Klientów
  • Bliska i efektywna współpraca wewnętrzna ( Logistyka, Marketing, Finanse)
  • Zarządzanie zespołem sprzedaży

Wymagania:

  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe oraz interpersonalne
  • Znajomość technik negocjacyjnych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Kreatywność i samodzielność w działaniu
  • Doświadczenie w branży FMCG (doświadczenie w branży alkoholowej będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

  • Pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Motywacyjny system premiowy
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy
  • System szkoleń dopasowany do indywidualnych potrzeb
  • Miłą atmosferę w przyjaznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy